23. schůze, 148. hlasování, 23. září 2011, 14:11
Novela obchodního zákoníku - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 37 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 5)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- N Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 8 | 5 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 6 | 1 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 11 | 3 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 5 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 7 | 6 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 37 | 78 | 31 | 27 | 27 |