23. schůze, 102. hlasování, 22. září 2011, 12:57
Doh. mezi ČR a vládou Brit.Panen.ostrovů o výměně informací
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 113 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- M Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- A David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- M Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 5 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 5 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 4 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 113 | 0 | 31 | 22 | 34 |