23. schůze, 73. hlasování, 21. září 2011, 12:58
Novela z. o oběhu osiva a sadby - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 119 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- A David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- M Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- M Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 16 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 6 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 4 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 5 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 119 | 1 | 41 | 20 | 19 |