21. schůze, 31. hlasování, 6. září 2011, 18:36
Novela z. - trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 66 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- M Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 7 | 5 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 12 | 2 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 7 | 2 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 2 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 66 | 80 | 17 | 19 | 18 |