19. schůze, 292. hlasování, 21. června 2011, 20:36
Novela z. o rodině
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 295, stenoprotokol č. 306). Hlasování bylo opakováno (č. 296).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 70 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
(námitka proti hlasování) - N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- N Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 10 | 6 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 9 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 4 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 5 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 70 | 56 | 44 | 9 | 21 |