19. schůze, 279. hlasování, 21. června 2011, 20:08
Novela z. o loteriích
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 0 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 138 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- M František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14M Omluven: 5)
- Z Vít Bárta
- N Pavel Bém
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- Z František Laudát
- Z Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 4)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 11)
- Z Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 5 | 2 | 16 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 2 | 2 | 8 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 1 | 12 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 3 | 3 | 14 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 4 | 1 | 13 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 1 | 7 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 2 | 2 | 15 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 0 | 7 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 0 | 9 | 1 |
Celkem | 200 | 0 | 26 | 15 | 138 | 21 |