16. schůze, 221. hlasování, 10. května 2011, 16:48
Novela z. o střetu zájmů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 77 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- M David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 6)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 6 | 8 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 2 | 10 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 4 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 7 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 77 | 46 | 47 | 8 | 22 |