16. schůze, 148. hlasování, 6. května 2011, 11:56
Novela z. - energetický zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 14 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- N Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- N David Rath
- N Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Milada Emmerová
- N Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- M Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- M František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 2 | 14 | 1 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 1 | 6 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 13 | 2 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 3 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 11 | 1 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 14 | 105 | 11 | 46 | 24 |