16. schůze, 33. hlasování, 28. dubna 2011, 09:32
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 44 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- A David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- M Radek John
- Z Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 3 | 8 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 2 | 14 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 3 | 5 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 8 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 44 | 27 | 65 | 40 | 24 |