14. schůze, 21. hlasování, 15. března 2011, 18:04
Novela z. o důchodovém pojištění
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 25).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 70 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- A David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- A Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
(žádost o opravu záznamu) - N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 7)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 5)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- A Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 6)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 7)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 11 | 0 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 14 | 0 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 12 | 2 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 9 | 1 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 98 | 7 | 12 | 13 |