9. schůze, 141. hlasování, 14. prosince 2010, 14:27
Pořad schůze
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 42 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 114 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 9)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- N Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- Z Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- Z Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- Z František Laudát
- Z Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- M Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 17M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- M Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- M David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 2 | 3 | 12 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 0 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 2 | 4 | 14 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 1 | 13 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 1 | 17 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 13 | 17 | 114 | 14 |