7. schůze, 40. hlasování, 3. listopadu 2010, 12:17
Vl.n.z. o státním dluhopisovém programu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 116 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- M Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- M Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7N Ne: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- 0 Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Štěpánka Fraňková
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 8 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 11 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 5 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 116 | 6 | 46 | 24 | 8 |