47. schůze, 294. hlasování, 21. března 2002, 12:17
Vl. zák. v souvislosti s přijetím správního řádu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 64 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 59 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 160 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 3 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 6 | 9 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 8 | 7 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 11 | 14 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 16 | 9 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 60 | 59 | 17 | 0 |