47. schůze, 1. hlasování, 12. března 2002, 14:09
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 114 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- M Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- M Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- M Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- M Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 290 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- M Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- M František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- M Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- M Radim Turek
- M Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Středočeský | 22 | 8 | 0 | 10 | 3 | 1 |
Jihočeský | 15 | 10 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Severočeský | 22 | 15 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Východočeský | 25 | 8 | 0 | 11 | 3 | 3 |
Západočeský | 15 | 12 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 29 | 0 | 7 | 2 | 2 |
Severomoravský | 38 | 19 | 0 | 11 | 4 | 4 |
Celkem | 200 | 114 | 0 | 52 | 21 | 13 |