46. schůze, 546. hlasování, 14. února 2002, 15:08
Vládní návrh zákona o úvěrů na letadla JAS 39 Gr
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 71 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 170 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 6 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 6 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 17 | 6 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 15 | 3 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 61 | 28 | 40 | 0 |