46. schůze, 545. hlasování, 14. února 2002, 15:07
Vládní návrh zákona o úvěrů na letadla JAS 39 Gr
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 102 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 4 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 12 | 6 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 13 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 102 | 43 | 29 | 26 | 0 |