46. schůze, 256. hlasování, 6. února 2002, 18:34
Návrh novely zákona o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 50 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 62 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- 0 Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 4 | 9 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 9 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 0 | 9 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 8 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 8 | 13 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 11 | 12 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 39 | 62 | 49 | 0 |