46. schůze, 131. hlasování, 5. února 2002, 17:07
Vl. návrh zák. o technických požadavcích na výro
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 106 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- M Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- M Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- Z František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- M Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- M Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- M Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- A Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- M Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- M Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 0 | 9 | 1 | 2 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 8 | 2 | 1 |
Jihočeský | 15 | 8 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 7 | 2 | 2 |
Východočeský | 25 | 13 | 0 | 8 | 3 | 1 |
Západočeský | 15 | 7 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 0 | 11 | 5 | 3 |
Severomoravský | 38 | 24 | 0 | 10 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 106 | 0 | 63 | 19 | 12 |