46. schůze, 70. hlasování, 30. ledna 2002, 17:11
Návrh novely živnostenského zákona
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 46 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- M Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- M Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- M Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- M Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- M Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- M Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- M Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- M Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 7 | 7 | 3 | 2 |
Středočeský | 22 | 5 | 5 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 3 | 6 | 7 | 2 |
Východočeský | 25 | 3 | 7 | 3 | 10 | 2 |
Západočeský | 15 | 3 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 14 | 5 | 4 | 5 |
Severomoravský | 38 | 12 | 8 | 8 | 9 | 1 |
Celkem | 200 | 46 | 53 | 43 | 46 | 12 |