43. schůze, 53. hlasování, 28. listopadu 2001, 15:27
Novela zákona o Státním fondu dopravní infrastru
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 50 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 76 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 13)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 140 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 130 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 7 | 13 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 9 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 4 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 5 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 8 | 8 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 3 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 14 | 13 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 13 | 10 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 60 | 76 | 14 | 0 |