39. schůze, 216. hlasování, 24. října 2001, 17:24
Novel. zák. o zdrav. péči v nestát. zdravot. zař
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 91 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 4 | 7 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 9 | 7 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 7 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 39 | 37 | 33 | 0 |