37. schůze, 184. hlasování, 10. července 2001, 14:44
Návrh zákona o Národním parku Šumava
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 90 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 6Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 2 | 9 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 3 | 4 | 8 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 6 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 9 | 2 | 12 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 9 | 7 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 40 | 28 | 42 | 0 |