34. schůze, 226. hlasování, 28. února 2001, 10:04
Vládní zák. o finanční kontrole ve veřejné správ
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 57 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 6)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 110 Nepřihlášen: 5)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 250 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 260 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 10 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 6 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 10 | 6 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 11 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 25 | 3 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 26 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 101 | 30 | 12 | 0 |