29. schůze, 334. hlasování, 5. prosince 2000, 17:44
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 87 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 15 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 18 | 7 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 14 | 1 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 87 | 63 | 15 | 35 | 0 |