26. schůze, 529. hlasování, 12. července 2000, 17:54
Vl. návrh zák. o provozu na pozemních komun. - E
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 190 | Je třeba: 96
A Ano: 124 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 10 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 6)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 28N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 31N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 8 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 7 | 1 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 11 | 5 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 28 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 31 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 124 | 60 | 10 | 6 | 0 |