25. schůze, 212. hlasování, 24. května 2000, 15:46
Návrh zák. o podpoře regionál. rozvoje - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 74 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 180 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 9 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 7 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 11 | 1 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 18 | 5 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 18 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 82 | 25 | 19 | 0 |