21. schůze, 393. hlasování, 28. ledna 2000, 12:58
Návrh zákona o Památníku doby nesvobody
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 81 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 6 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 8 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 9 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 17 | 5 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 11 | 2 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 65 | 19 | 35 | 0 |