21. schůze, 378. hlasování, 28. ledna 2000, 10:31
Novela Ústavy ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 29 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 7 | 5 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 8 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 8 | 5 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 10 | 5 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 7 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 14 | 14 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 3 | 14 | 10 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 76 | 50 | 45 | 0 |