17. schůze, 376. hlasování, 3. listopadu 1999, 09:13
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 75 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 7 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 7 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 6 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 7 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 12 | 6 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 15 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 64 | 38 | 23 | 0 |