15. schůze, 412. hlasování, 13. července 1999, 16:35
Návrh na volbu předsedy a členů výboru FDM
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 100 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 6 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 3 | 2 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 7 | 2 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 4 | 3 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 28 | 13 | 59 | 0 |