51. schůze, 182. hlasování, 13. února 2013, 10:04
Novela z. o odpadech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 71 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- N Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- A Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 7 | 3 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 12 | 3 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 8 | 2 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 0 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 71 | 76 | 15 | 20 | 18 |