49. schůze, 81. hlasování, 7. prosince 2012, 12:15
Novela z. o Nejvyšším kontrolním úřadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 24 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- M Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- M Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 2 | 13 | 3 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 12 | 3 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 4 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 1 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 4 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 24 | 94 | 24 | 43 | 15 |