46. schůze, 161. hlasování, 26. září 2012, 10:03
Vl.n.z. o podmínkách obch. s povol. na emise skleník.plynů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 19 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- M Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 3)
- M Milada Emmerová
- N Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- N Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- N Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- M František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 2 | 7 | 6 | 7 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 0 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 11 | 2 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 8 | 2 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 8 | 1 | 9 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 0 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 19 | 77 | 16 | 63 | 25 |