46. schůze, 135. hlasování, 25. září 2012, 17:45
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 69 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- M František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 3 | 7 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 5 | 3 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 4 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 69 | 41 | 27 | 35 | 28 |