36. schůze, 50. hlasování, 14. března 2012, 15:00
Novela z. o ochraně veřejného zdraví
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 85 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- A David Rath
- A Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 5)
- A Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 8 | 6 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 9 | 5 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 6 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 85 | 51 | 33 | 22 | 9 |