33. schůze, 109. hlasování, 7. února 2012, 16:13
N.z. o sociálním bydlení
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 160).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 106 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- M Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- 0 Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
(žádost o opravu záznamu) - N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 3 | 7 | 0 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 4 | 4 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 5 | 4 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 106 | 40 | 43 | 2 | 9 |