33. schůze, 92. hlasování, 7. února 2012, 14:23
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 73 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- M Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- Z David Rath
- Z Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- Z František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 6 | 3 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 9 | 1 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 8 | 2 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 1 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 69 | 13 | 35 | 10 |