32. schůze, 206. hlasování, 15. prosince 2011, 12:01
Zpr.o situaci v oblasti migrace na území ČR v roce 2010
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 84 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- M Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z Milada Emmerová
- M Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- M Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 1 | 8 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 9 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 4 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 7 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 84 | 0 | 42 | 40 | 34 |