25. schůze, 322. hlasování, 6. listopadu 2011, 19:54
Sloučená rozprava k bodům 87 až 100
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 42 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- 0 Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- N Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 9 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 10 | 5 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 7 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 4 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 78 | 32 | 36 | 12 |