25. schůze, 312. hlasování, 6. listopadu 2011, 11:48
Sloučená rozprava k bodům 87 až 100
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 47 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- N Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- N Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 8 | 8 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 13 | 6 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 8 | 5 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 7 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 70 | 59 | 5 | 19 |