25. schůze, 301. hlasování, 5. listopadu 2011, 22:48
Sloučená rozprava k bodům 87 až 100
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 96 | Je třeba: 49
A Ano: 17 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 80 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- A David Rath
- Z Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- 0 Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- M Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- Z František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- M Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- 0 František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 1 | 0 | 13 | 9 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 5 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 2 | 7 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 1 | 6 | 8 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 9 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 8 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 17 | 14 | 80 | 65 | 24 |