25. schůze, 27. hlasování, 26. října 2011, 09:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 75 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- N Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- M František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 3 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 3 | 8 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 2 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 11 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 33 | 56 | 24 | 12 |