23. schůze, 163. hlasování, 27. září 2011, 10:23
N.z.o trestní odpovědnosti práv. osob a řízení proti nim - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 34 | N Ne: 99 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- M Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 3 | 13 | 3 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 0 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 14 | 4 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 11 | 0 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 2 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 34 | 99 | 15 | 23 | 29 |