23. schůze, 116. hlasování, 22. září 2011, 18:36
Inf. o nasazení sil MO v zahraničních operacích v roce 2010
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 16 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 73 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- 0 Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- M Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- M Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- M Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 1 | 0 | 11 | 5 | 7 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 4 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 5 | 3 | 6 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 6 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 2 | 6 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 0 | 10 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 5 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 16 | 2 | 65 | 73 | 44 |