22. schůze, 94. hlasování, 7. září 2011, 13:18
Vl.n.z. o specifických zdravotních službách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 24 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- Z David Rath
- N Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Milada Emmerová
- N Michal Janek
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- M Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- M Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 2 | 12 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 8 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 13 | 5 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 13 | 1 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 9 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 2 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 24 | 109 | 22 | 27 | 18 |