19. schůze, 167. hlasování, 17. června 2011, 09:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 88 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- M David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- Z František Bublan
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 1 | 11 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 8 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 9 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 8 | 53 | 36 | 15 |