16. schůze, 235. hlasování, 11. května 2011, 12:38
Novela z. - zákoník práce - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 68 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- M David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 1 | 5 | 4 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 10 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 1 | 4 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 6 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 68 | 18 | 48 | 33 | 33 |