16. schůze, 220. hlasování, 10. května 2011, 16:25
Novela z. o zápisech vlastnických práv k nemovitostem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- M David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- Z Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 4 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 10 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 6 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 5 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 45 | 29 | 22 |