16. schůze, 182. hlasování, 6. května 2011, 12:45
Novela z. o ochraně ovzduší - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 83 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- A David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- N František Laudát
- A Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- M Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- M Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- M František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 0 | 4 | 9 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 2 | 7 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 4 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 3 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 83 | 21 | 22 | 51 | 23 |