14. schůze, 132. hlasování, 23. března 2011, 11:36
Výroční zpráva o hospodaření České televize v roce 2009
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 79 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 9)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- M Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 1 | 11 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 5 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 9 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 2 | 7 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 6 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 79 | 22 | 58 | 26 | 15 |